Oferta

Carox-regeneracja to profesjonalny zakład regeneracji przekładni kierowniczych do samochodów osobowych i dostawczych. W stałej ofercie posiadamy przekładnie kierownicze gotowe zregenerowane gotowe do montażu w samochodzie .

Cena podstawowej regeneracji – 500zł samochody osobowe, 700-800 zł dostawcze.
 

Koszt naprawy przekładni kierowniczej jest uzależniony od rodzaju i ilości uszkodzeń. Każdorazowo uzgadniany jest on z klientem po demontażu przekładni na części pierwsze i przeprowadzeniu dokładnej weryfikacji. Wszystkie uszkodzone elementy są zwracane właścicielowi po zakończeniu procesu regeneracji.

Dodatkowo wykonujemy sprawdzenie każdej zregenerowanej przekładni kierowniczej na specjalistycznym stanowisku diagnostycznym o wysokim ciśnieniu, w sposób odzwierciedlający rzeczywiste warunki pracy w samochodzie. Dzięki temu nasz Klient otrzymuje produkt w 100% sprawny oraz gotowy do montażu.

Krótki opis przebiegu regeneracji:

  1. Każda nawet najmniejsza część przekładni kierowniczej jest poddana szczegółowej weryfikacji w następnej kolejności następuję segregacja elementów które nadają się do ponownego wykorzystania.
  2. Jednym z najważniejszych etapów regeneracji przekładni kierowniczych jest ocena stanu technicznego listwy polegający na sprawdzeniu uszkodzeń typu wżery, korozja bicie listwy, zarysowania. Bicie listwy na całej długości, przy ugięciu strzałki listwy nawet poniżej 0,15 mm może powodować rozszczelnienie najwyższej jakości uszczelniaczy. Każda listwa jest poddawana procesowi szlifowania, który wymaga wysokich umiejętności i specjalistycznego sprzętu jakim jest szlifierka do wałków, oraz wysokiej klasy przyrządy pomiarowe.
  3. Korpus obudowa przekładni podlega dokładnej weryfikacji przydatności, zostaje sprawdzona czy nie jest uszkodzona mechanicznie, następnie myta i zostają z niej usuwane wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia w profesjonalnej myjni ultradźwiękowej, która w swoim procesie technologicznym pod wpływem wysokiej częstotliwości drgań eliminuje zanieczyszczenia w najbardziej niedostępnych miejscach przekładni..
  4. Montaż polega na dobraniu w sposób precyzyjny wielkości uszczelniaczy, jest to niezwykle ważny element całego procesu, gdyż bardzo często różnice w wielkości uszczelnień są niezauważalne gołym okiem.
  5. Etap montażu przekładni odbywa się w pomieszczeniu specjalnie do tego przystosowanym . Na każdym kolejnym etapie montażu sprawdzamy poprawność działania poszczególnych części, rozdzielacz - dystrybutor, tłok w lewej i prawej stronie komory, jak również szczelność na specjalnym stanowisku diagnostycznym.

 

                                                          

Odbiór od warsztatów i sklepów motoryzacyjnych własnym transportem w cenie usługi w promieniu 100km
o firmie kontakt

KONTAKT

CAROX Spółka Jawna
Męcina 98,  34-654 Męcina
tel/fax.: (0 18) 33 27 016
kom. 512 501 888
gg: 10526801

Pracujemy
pn-pt: 7:00 - 17:00
sobota: nieczynne

www: carox-regeneracja.pl
email: biuro@carox-regeneracja.pl

 

 

Działamy na sprzęcie najwyższej jakości: